Unikalna Technologia CIS (Core in Shell)

Przełomowa technologia CIS sprawia, że preparaty amalian wyróżniają się na tle innych produktów zawierających usieciowany kwas hialuronowy.

Wyjątkowa struktura „Core-in-Shell” tworzy stabilne jądro z wysoko usieciowanego kwasu hialuronowego, które otoczone jest chroniącą je powłoką wytworzoną z nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Taka budowa spowalnia proces rozpadu kwasu hialuronowego następujący pod wpływem hialuronidazy oraz sprawia, że efekty zabiegów są trwalsze. Ze względu na te właściwości żel amalian expert powinen być wstrzykiwany w mniejszych porcjach i w głębsze warstwy skóry niż ma to miejsce w przypadku standardowych żeli zawierających kwas hialuronowy.

Zastosowanie technologii CIS ma również bardzo pozytywny wpływ na lepkosprężystość i na profil żelu: niepoddawany działaniu ciśnienia, żel jest lepki i ma nadzwyczajne właściwości powiększające. Jednak podczas wykonywania zastrzyku pod wpływem powstałego ciśnienia, żel upłynnia się. Po iniekcji kwas hialuronowy powraca do swojej pierwotnej struktury i tworzy idealny, stabilny wypełniacz tkanki skórnej.

Nowoczesność i unikalność:

Dzięki zastosowaniu technologii „Core-in-Shell” powstaje stabilne jądro z wysoko usieciowanego kwasu hialuronowego, które otoczone jest chroniącą je trójwymiarową siecią długich łańcuchów nieusieciowanego kwasu hialuronowego.

Europejski patent numer EP2170961

Zalety preparatu amalian expert, wyprodukowanego na bazie innowacyjnej technologii CIS:

  • bardzo dobra tolerancja
  • dobre rozprowadzanie w tkance
  • długo utrzymujące się rezultaty – do 18 miesięcy
  • znakomite efekty zwiększania objętości
  • większa wydajność
  • hydrofilowość

Produkty amalian® dostępne są w sklepie

biale zamiast czarnego