amalian LASHES - gęstsze, grubsze i dłuższe rzęsy

nowa jakość w profesjonalnej rewitalizacji i stymulacji wzrostu rzęs. Wysoce biokompatybilne składniki odżywcze wzbogacone o kompleks kwasu hialuronowego tworzą kompozycję, która idealnie odpowiada aktualnym wymogom jakie stawia sobie za cel medycyna estetyczna.

Dlaczego warto zdecydować się na amalian LASHES?

amalian LASHES spowoduje, że Twoje rzęsy będą grubsze, dłuższe i mniej podatne na wypadanie.

w przeciwieństwie do obecnych na rynku produktów typu Revitalash prócz unikalnej formuły kompleksu polisacharydowego wzbogacony został również o kwas hialuronowy, co pozwala zachować trwalszy efekt działania produktu i jeszcze lepiej stymulować wzrost rzęs.

​jest hipoalergiczny. Nie zawiera alkoholu i nie powoduje podrażnień i przebarwień skóry okolicy oczu. Produkt został przebadany klinicznie zarówno przez dermatologów jak i okulistów.

Sposób użycia

​amalian LASHES nakłada się na górną oraz dolną powiekę przy linii rzęs za pomocą aplikatora, raz dziennie w godzinach wieczornych​​.

po zaledwie kilku tygodniach stosowania amalian LASHES przynosi oczekiwany efekt, stymuluje wzrost nowych rzęs, a istniejące stają się wyraźnie mocniejsze, dłuższe i bardziej gęste.

optymalne efekty uzyskuje się po 3 miesiącach kuracji.

 

Produkt dostępny w sklepie

biale zamiast czarnego