Mezoterapia i rewitalizacja z amalian® balance

Niestabilizowany żel kwasu hialuronowego do rewitalizacji i mezoterapii.

 
 

Amalian balance jest żelem nazywanym „eliksirem młodości” ze względu na niezwykłe właściwości do wiązania cząsteczek wody w organizmie.

Ten jednofazowy żel zawiera liniowy, nieusieciowany kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej i dużym stężeniu kwasu hialuronowego (12mg/ml). Świetnie nadaje się do zabiegów rewitalizacji i mezoterapii. Preparat podaje się przy użyciu dołączonych do opakowania igieł lub metodą mezoterapii mikroigłowej (dermapen, dermaroller), ponieważ umożliwia on wykonanie szybkich i prostych nakłuć wierzchnich warstw skóry, w które wnika odżywczy żel. Zalecane są 3 zabiegi w odstępach 2 tygodniowych. Efekt odmłodzenia i świeżości będzie utrzymywał się jeszcze przez 4/5 miesięcy.

Wskazania:
Odmłodzenie, rewitalizacja i nawilżenie skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
Wyrównanie po zabiegach z wypełniaczami amalian
Skład:

12 mg/ml liniowego, nieusieciowanego kwasu hialuronowego
Stosowanie:
Preparat podaje się przy użyciu dołączonych do opakowania igieł lub metodą mezoterapii mikroigłowej (dermapen, dermaroller), ponieważ umożliwia on wykonanie szybkich i prostych nakłuć wierzchnich warstw skóry, w które wnika odżywczy żel. Zalecane są 3 zabiegi w odstępach 2 tygodniowych. Efekt odmłodzenia i świeżości będzie utrzymywał się jeszcze przez 4/5 miesięcy.
Opakowanie zawiera:
• 1 ampułko-strzykawka x 1 ml
• 2 x igła 26 G 1/2
 

Produkt dostępny w sklepie

biale zamiast czarnego